Bylo dobře a bude

07.11.2020

Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet. Celý týden předešlý a i následujcí mají být mlhy, že focení je jen pouhou touhou. A když jsem už v tom básnění, napíšu pár řádek, které se rýmovat nebudou.

Začal jsem gamesit, je na to ideální, koronární doba i počasí. Tentokrát to odnese World of tanks a Civilizace 6. Staré dobré klasiky, nebudu kupovat nic novýho. Často se poslední dobou vracím k použitým věcem a snažím se jim používáním vrátit předešlý lesk a slávu. Asi už stárnu. :-)

To dopovídá i tomu, že mi vlastně nařízený lockdown vlastně ani nevadí. Člověk tak nemusí přemýšlet, co kde zameškal a honit se za zbytečnými resty. Takhle stačí sedět na prdeli a nevycházet z domu. Není to špatný. A tak sedím u počítače a podporuju ostatní, který to možná ani potřebují. Takhle jsem se, trochu zbrkle a neuváženě, snažil prosadit svoji mánii i v oblasti fotografie. Koupil jsem od jednoho ousteckýho fotografa jeho pár fotek. Bylo to docela zdlouhavý, trapný a nakonec i vcelku nevýhodný. Ani jeden z nás evidentně neměl zkušenosti s podobným typem obchodu. Alespoň vím, že tudy cesta nevede. Příště budu chytřejší.

Nakonec sem ale nedám jeho práci, ale jednu záříovou fotografii, kdy se ještě netušilo, že se covid tak rozšíří. Použil jsem svůj oblíbený nahnědlý filtr, s kterým jsem kdysi udělal svoji nejlepší fotku.