Pekelné léto
Je konec června a 37°C je skoro denní standard. A co mě nejvíc udivuje, že jsou lidi (a není jich málo), kterým tyhle teploty snad i vyhovují. Anebo se alespoň tak tváří. Za mě můžu říct, že to není ono. Spíš je to ode mě jen přežívání i když se snažím si zvykat.
K dnešnímu videu bych snad měl uvést, že to je ještě z doby ideálních teplot. Tedy tak květen. Pamatuju, že ten den jsem toho zažil docela dost. Několik koncertů, kaváren a hospod. Prostě jsem byl na tahu, což odhaduju, že se mi nestalo dlouhá léta. A dost možná taky se nebude jen tak opakovat.
Každopádně na červenec jsou nějaké plány na soudky u kolegů doma, takže úplně zabitý čas to snad nebude. Focení a výlety si musím taky prosadit. Nezdá se to, ale hodně času mi zabírá zahrada. Nic to, je to prostě tak.