Předadventní firemní párty

30.11.2019

Uteklo to jak voda a zítra je advent. Čas zklidnění a tak jsem uvítal, že firemní večírek byl už minulý čtvrtek. Bude nyní tedy čas na vyléčení se z bolehlavů, co jsem kde řekl a jak jsem reagoval. Zvláštní, že mě to teď na koncerty táhne stále častěji a to přesto, že následky v hlavě jsou bolestivé. Trénuju ale a zkouším se z podobných stavů vylízat stále rychleji.

Dost bylo nářků. Musím se taky zmínit i o kapele, která ten večer zahrála. Jmenuje se Pojistná událost a mají (kromě kapelníka) i skvělou zpěvačku. Doslova jsem byl uchvácen jejím pěveckým výkonem. Taky jsem to potom trochu rozjel, posilněn ovšem notnou dávkou alkoholu.

Pojistná událost u Žluťáka
Pojistná událost u Žluťáka

Začalo se tančit, nutno však dodat, že tentokrát jsem v tom nevinně. Byl jsem jednou známou vyzván k tanečnímu řádění a pravda, vůbec jsem se nezdráhal. Následovala rockotéka a tančilo se v kole. Potom už se jednalo víceméně o "klobás party" (díky Petře za ten termín). Rozhodl jsem se vyrazit dom, bylo po 23. hodině a tak dlouhou trasu ze Žluťáka jsem snad ještě nešel. Motal jsem se po chodníku jako bych byl ožralej!

Druhý den v práci to samozřejmě bylo krušný, nebral jsem si půlden a pátek tak byl delší, než bych normálně očekával. Cestou z práce jsem ještě potkal kolegu Josefa a snad se neurazil, když jsem přetrhl zastávkovou konverzaci a v rychlosti spěchal na trolejbusovou dvojku. Že by tedy nakonec happyend?