Sezóna výletů pokračuje

06.06.2022

A tak jsem vyrazil do Zábřehu na Moravě za kolegou. Pozval mě na narozeninovou párty a to jsem nemohl odmítnout. A ještě před tím jsem s tátou podniknul výlet do Chrasti u Chrudimi. Prostě jsem začal obrážet kouty republiky, abych přišel na jiné myšlenky. Musím říct, že mně to docela pomáhá. Výlety mám rád. Jedu si vlakem a pohled z okýnka je ta nejlepší televize, jakou mohu sledovat. Reklamy mizivé, 99% tvoří čistá paráda. A když je to horor, netrvá dlouho, většinou se jen mihne.

Plánuju, že se možná letos podívám na Slovač. V Borovej Sihoťi bude koncem července zajímavý hudební festival, ale přiznávám, ještě jsem na vážkách. Chtěl jsem tuhle akci absolvovat s bráchou, navštívili bychom i příbuzné, ale brácha je v tu dobu na letišti. Takže nic.

Teď přemýšlím nad dalšíma cílema výletů, ale zatím nevím. Soustředím se na akce v Pardubicích, zítra například je zahájení kampaně Pirátů v jednom z pardubických barů. Ale fakt nevím, jestli se tam mám objevit... Jo, a ve čtvrtek máme pijatiku s pojišťovnou, takže o zábavu je postaráno!